Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Futsal Ekstraklasa w restauracjach Bierhalle

Od poprzedniego sezonu, a właściwie od lutego 2018 roku nasza liga jest pokazywana w restauracjach Bierhalle w całej Polsce. Sezon 2018/2019 w całości będzie również można obejrzeć w specjalnej Strefie Futsalu.

Nowa umowa została zawarta na cały sezon. Na podstawie analizy poprzednich rozgrywek wypracowano z szefostwem restauracji oraz firmą marketingową nowy plan działań. Przede wszystkim mecze telewizyjne mają być pokazywane w poniedziałki we wszystkich restauracjach. A jest ich na terenie kraju 13.

Właśnie w nich zostanie stworzona już niebawem specjalna strefa kibica. Restauracje wydzielą jeden z monitorów, na którym będzie można oglądać futsal. W poniedziałki mecz na żywo w Sportklubie. Następnie w strefie kibica futsalu będą pokazywane mecze z internetu oraz Magazyn FE. Strefa Futsal Ekstraklasy będzie specjalnie oznakowana.

Ponadto Bierhalle będą udostępniały post z możliwością pobrania kuponu na specjalne zamówienie meczowe, dostępny tylko w poniedziałki. To specjalna promocja dla naszych fanów i zachęta, aby odwiedzać naszego partnera.

My z naszej strony serdecznie zapraszamy do restauracji. Tylko razem możemy przekonać naszych sponsorów oraz partnerów, że właściwie zainwestowali swoje pieniądze. Pokażmy, że zależy nam na futsalu i spotykajmy się w halach i w restauracjach!

Jeśli zauważycie brak futsalu w restauracji - prosimy o zgłoszenie tego kierownikowi sali. Niech nas łączy futsal i Bierhalle!

Zapraszamy do restauracji naszego partnera - www.bierhalle.pl

Źródło: Futsal Ekstraklasa

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o