Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Odczarujmy trzy punkty w Netto Arenie!

Przed nami 5. kolejka Futsal Ekstraklasy. W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 Pogoń '04 Szczecin w Netto Arenie zmierzy się z Clearexem Chorzów. Wierzymy, że w końcu nastąpi przełamanie i Portowcy będą mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Clearex zaliczył falstart w 1. kolejce Futsal Ekstraklasy przegrywając w meczu wyjazdowym z Red Dragons Pniewy aż 0:6. Od tego czasu forma chorzowian poszła już znacząco w górę. Dwa wysokie zwycięstwa z Red Devils Chojnice oraz FC Toruń. W ostatniej kolejce natomiast remis z AZS UG Gdańsk. Takie wyniki dają obecnie Clearexowi 3. miejsce w ligowej tabeli.

Drużyna prowadzona przez Romana Smirnova w 4 rozegranych spotkaniach nie wygrała jeszcze ani razu. Wyniki jednak nie pokazują w całości obecnej dyspozycji Pogoni '04 Szczecin. "Zero-czwórka" w każdym ze spotkań zdobywała minimum dwie bramki, więc po stronie ofensywy nie ma zbytnio większych problemów. Do zdobycia tego upragnionego zwycięstwa brakuje koncentracji w najważniejszych momentach, a czasem nawet szczęścia. Miejmy nadzieję, że w sobotni wieczór wszyscy zgromadzeni w Netto Arenie będą mogli się cieszyć ze zwycięstwa Portowców.

5. kolejka Futsal Ekstraklasy
Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów
20 października (sobota), godz. 17:00
Netto Arena, Szczecin

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o