Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Czas na starcie z Mistrzem Polski

Przed nami 6. kolejka Futsal Ekstraklasy, w której Pogoń '04 Szczecin 3 listopada zmierzy się w meczu wyjazdowym z obecnym Mistrzem Polski - Rekordem Bielsko-Biała.

"Zero-czwórka" nie może jak na razie uznać sezonu do udanego, ponieważ nadal czeka na pierwsze zwycięstwo. Po porażce w ostatniej kolejce na własnym boisku z Clearexem Chorzów, podopieczni Romana Smirnova udadzą się w daleki wyjazd do Bielska-Białej, gdzie zmierzą się z tamtejszym Rekordem.

Drużyna ze Szczecina na pewno nie ma zbyt dobrych wspomnień ze spotkań z Rekordem z poprzedniego sezonu. Dwie przegrane, a na dodatek bardzo duża liczba straconych bramek. Wierzymy jednak, że w sobotę będzie o wiele lepiej. Rekord w zeszłym sezonie odniósł tylko jedną porażkę, w tym nastąpiła ona już w 5. kolejce. Sposób na Mistrza Polski znalazł FC Toruń, który wygrał na swoim parkiecie 2:1.

Rekord Bielsko-Biała rozegrał w tym sezonie na razie 4 spotkania w Futsal Ekstraklasie, jednak to co cechuje ten zespół to przede wszystkim bardzo solidna obrona. Na ten moment bramkarz Rekordu wpuścił tylko 5 bramek, co jest najlepszym wynikiem w lidze.

6. kolejka Futsal Ekstraklasy
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
3 listopada, godz. 17:00

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o