Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Teraz albo nigdy - czas na przełamanie!

Pogoń '04 Szczecin 10 listopada podejmie na własnym boisku Piast Gliwice. "Zero-czwórka" na zwycięstwo czeka od początku sezonu, ale wierzymy, że w końcu przełamania nadszedł czas!

Początku sezonu 2018/2019 najbliższy rywal Pogoni Szczecin na pewno nie może uznać do udanych. Na ten moment Piast Gliwice nie tylko nie odniósł zwycięstwa, ale nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Drużyna z Gliwic może żałować przede wszystkim spotkań rozegranych w 2. i 3. kolejce Futsal Ekstraklasy. Dwa razy z rzędu przeciwnicy okazali się lepsi tylko o jedną bramkę.

W poprzednim sezonie Piast zajął 5. miejsce w ligowej tabeli. Z Pogonią '04 mierzył się dwukrotnie. W Gliwicach mieliśmy remis 1:1, a w Szczecinie o wiele lepszy był Piast, który pokonał osłabioną "zero-czwórkę" aż 10:1. 

Portowcy w ostatniej kolejce wysoko przegrali z Rekordem Bielsko-Białą, jednak w kilku momentach potrafili zagrozić bramce Mistrza Polski, co zakończyło się strzeleniem aż pięciu bramek. Brakuje jednak konsekwencji oraz koncentracji w grze obronnej drużyny prowadzonej przez Romana Smirnova, ale wierzymy, że w najbliższej kolejce ulegnie już to poprawie. W środku tygodnia do drużyny dołączył również Łukasz Wilczek, który został już przez klub zarejestrowany i będzie mógł w sobotę zadebiutować w barwach Pogoni '04 Szczecin.

7. kolejka Futsal Ekstraklasy
Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice
10 listopada (godz. 18:00)
Hala Miejska, Twardowskiego 12
Wstęp bezpłatny

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o