Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Czerwone Diabły na Twardowskiego!

25 listopada (niedziela) o godzinie 18:00 Pogoń '04 Szczecin podejmie na własnym parkiecie Red Devils Chojnice. Spotkanie odbędzie się w hali przy ul. Twardowskiego 12. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp bezpłatny!

W najbliższą niedzielę kibiców Portowców czekają dwa ciekawe wydarzenia sportowe. Najpierw na stadionie im. Floriana Krygiera trawiasta Pogoń podejmie Miedź Legnica, a następnie o godz. 18:00 "zero-czwórka", w ramach 9. kolejki Futsal Ekstraklasy, zmierzy się we własnej hali z Red Devils Chojnice.

Drużyna z Chojnic to beniaminek, który w poprzednim sezonie na zapleczu Futsal Ekstraklasy zajał pierwsze miejsce w grupie północnej. Jednak historia "Czerwonych Diabłów" w naszej lidze jest bardzo bogata. W 2016 zdobywali Puchar Polski, a kilka lat wcześniej wicemistrzostwo kraju.

Pogoń '04 ciągle czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Najbliższa okazja właśnie w niedzielę. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, ponieważ dla najmłodszych przygotowaliśmy darmowe, słodkie niespodzianki.

9. kolejka Futsal Ekstraklasa
Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice
25 listopada (niedziela) godz. 18:00
Hala Miejska, Twardowskiego 12
Wstęp bezpłatny

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o