Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Gdańsk na drodze do kolejnego zwycięstwa

Pogoń '04 Szczecin w 9. kolejce Futsal Ekstraklasy przełamała się i zanotowała swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie. Teraz czas na kolejne, a na przeszkodzie stanie AZS Uniwersytet Gdański.

"Zero-czwórka" w poprzedniej kolejce po meczu z Red Devils Chojnice świętowała przełamanie w trwającym sezonie. Teraz na drużynę prowadzoną przez Romana Smirnova czeka AZS Uniwersytet Gdański, który ma identyczny bilans co drużyna ze Szczecina. Zespół z Trójmiasta swoją jedyną wygraną w tym sezonie zanotował już na samym jego początku, ponieważ w 1. kolejce w meczu wyjazdowym pokonał Piasta Gliwice. W tym momencie natomiast AZS razem z Pogonią zamyka tabelę Futsal Ekstraklasy, więc dla obu drużyn będzie to mecz o bardzo dużą stawkę.

Pogoń ma dobre wspomnienia z Gdańska z poprzedniego sezonu, ponieważ po emocjonującym spotkaniu wygrała z AZS-em 6:5. Wierzymy, że również tym razem po ostatnim gwizdku to piłkarze Pogoni będą z uśmiechami schodzili do szatni.

AZS UG bez wątpienia chciałby w piątkowy wieczór zrehabilitować się przed własnymi kibicami za wysoką porażkę w ostatniej kolejce z FC Toruń. Portowcy są natomiast w pełni zmotywowani, aby opuścić dolne rejony tabeli, więc spodziewamy się otwartego i pełnego walki spotkania.

10. kolejka Futsal Ekstraklasy
AZS Uniwersytet Gdański - Pogoń '04 Szczecin
30 listopada (piątek) godz. 20:00
Hala GUMed ul.Dębowa 21, Gdańsk

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o