Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Hit 11. kolejki w SportKlubie

Bardzo ciekawie zapowiada się zakończenie 11. kolejki Futsal Ekstraklasy. Acana Orzeł Jelcz-Laskowice podejmie na własnym boisku FC Toruń, a wszystko będzie można obejrzeć 10 grudnia od godziny 20:00 na kanale SportKlub.

Torunianie mieli na koncie sześć zwycięstw z rzędu, ale w ostatniej kolejce tylko zremisowali u siebie ze Słonecznym Stokiem Białystok 3:3. Teraz jeżeli przegrają z Acaną Orłem, to zostaną przez niego wyprzedzeni. - Mamy możliwość awansowania w tabeli i były to dla nas oraz naszych fanów wyjątkowy świąteczny prezent - powiedział trener Acany Orła, Chus.

FC Toruń nawet jak gra słabiej, to zdobywa punkty. A wygrywając powróci na pozycję lidera. - Od zawsze powtarzam, że trzeba wykonywać kolejne kroki i jeżeli sytuacja będzie dla nas korzystna, jeżeli będziemy punktować z taka częstotliwością, jak dotychczas, to na pewno otworzy się dla nas furtka do walki o najwyższy cel w Polsce - stwierdził trener torunian, Łukasz Żebrowski.

Mecz od godz. 20 - transmisja w Sportklub Polska. Spotkanie można oglądać w Bierhalle Restauracje na terenie całego kraju.

Źródło: Futsal Ekstraklasa

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o