Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Czas na rewanże!

Przerwa zimowa minęła bardzo szybko i już w najbliższy weekend wracamy na ligowe parkiety. Na początku rundy rewanżowej Pogoń '04 Szczecin zmierzy się z Acaną Orzeł Futal Jelcz-Laskowice.

Orzeł to beniaminek Futsal Ekstraklasy, który w rundzie jesiennej radził sobie wyśmienicie. Po 11. kolejkach zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli, co bez wątpienia jest bardzo dobrym rezultatem.

Pogoń inaugurowała sezon właśnie z Acaną. We wrześniowym spotkaniu w Jelczu-Laskowicach lepszy okazał się beniaminek, który po wyrównanym spotkaniu wygrał 4:3. Teraz "Zero-czwórka" poszuka rewanżu na własnym parkiecie.

W drużynie ze Szczecina w przerwie zimowej zaszły też dość ważne zmiany. Nowym szkoleniowcem został Oleg Zozulia. Kontrakt z Pogonią jeszcze w poprzednim roku rozwiązał też Hirka Oleksandr. Drużynę wzmocnił natomiast Maksym Sapon.

Na niedzielne spotkanie zapraszamy wszystkich sympatyków "Zero-czwórki", a przede wszystkim dzieci. Z tego co wiemy Święty Mikołaj jeszcze nie odpoczywa i szykuje sporo niespodzianek dla najmłodszych!

12. kolejka Futsal Ekstraklasy
13 stycznia (niedziela) godz. 16:00
Hala przy ul. Twardowskiego 12
Wstęp bezpłatny!

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o