Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Wracamy na Netto Arenę!

Po dłuższej przerwie Pogoń '04 Szczecin ponownie rozegra spotkanie ligowe na Netto Arenie przy ul. Szafera. Przeciwnikiem "Zero-czwórki" będzie AZS UŚ Katowice.

W 19. kolejce Futsal Ekstraklasy Portowcy zmierzą się z AZS Uniwersytetem Śląskim Katowice, który zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli, jednak przynajmniej na ten moment nie ma powodów do obaw jeśli chodzi o ewentualną degradację. Wszystko za sprawą wysokiej przewagi punktowej zarówno nad AZS UG Gdańsk oraz Pogonią '04 Szczecin.

Pogoń jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ zajmuje ostatnie miejsce w ligowej stawce, co oznacza spadek do niższej ligi. W tym momencie głównym przeciwnikiem w walce o utrzymanie jest 11. AZS UG Gdańsk, który przed 19. kolejką ma trzy punkty przewagi. Jeśli podopieczni Olega Zozuli chcą myśleć o pozostaniu w Futsal Ekstraklasie to punktów muszą szukać w każdym spotkaniu, bez względu na przeciwnika.

W walce o utrzymanie "Zero-czwórce" ma pomóc nowy zawodnik, którego będzie można zobaczyć w barwach szczecinian już w niedzielę. Mowa tutaj o Denysie Diemishevie, który w tygodniu podpisał kontrakt z Pogonią. Ukrainiec dysponuje bardzo cennym doświadczeniem, a polskie parkiety zna bardzo dobrze, ponieważ zdobywał już na nich kilkadziesiąt bramek w przeciągu całej swojej kariery.

Niedziela z futsalem to bez wątpienia świetny wybór, a wierzymy, że obydwie drużyny stworzą bardzo emocjonujące widowisko. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do hali Netto Arena w Szczecinie, 3 marca o godzinie 14:00. Wstęp oczywiście bezpłatny!

19. kolejka Futsal Ekstraklasy
Pogoń '04 Szczecin - AZS Uniwersytet Śląski Katowice
3 marca (niedziela), godz. 14:00
Netto Arena w Szczecinie
Wstęp bezpłatny

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o