Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Mecz za 6 punktów zbliża się wielkimi krokami

W najbliższy poniedziałek Pogoń 04 Szczecin rozegra wyjazdowy mecz z Red Devils Chojnice, ale my już dziś zapraszamy wszystkich kibiców Portowców na wyjątkowy mecz przeciwko futsalistom z Gdańska.

Mecz z tych za 6 punktów. AZS Gdańsk to bezpośredni rywal Portowców w walce o utrzymanie w ekstraklasie futsalu. Akademicy do tej pory zgromadzili 8 punktów na swoim koncie, szczecinianie mają 2 punkty mniej. Wierzymy, że nasi zawodnicy niesieni głośnym dopingiem odniosą upragnione zwycięstwo i  tym samym wyprzedzą w tabeli gdańszczan.

To nie jest udany sezon dla naszego klubu . Wąska kadra, problemy finansowe nie pomagają w walce o ligowe punkty, ale kiedyś zła passa musi się skończyć . Zawsze przy pełnych trybunach gra się na wyższym poziomie, zawodnicy czują wsparcie i to tylko wyzwala  w nich dodatkowe pokłady energii.  Dlatego bardzo liczymy na naszych kibiców.  – mówi prezes Pogoni 04 Szczecin Krzysztof Bober.

Poza emocjami sportowymi na parkiecie na kibiców czekamy ze słodkimi niespodziankami. Wszystkich dorosłych cukiernia Koch częstować będzie pysznymi pączkami, a restauracja Szyszka ufundowała dla dzieci smaczne lody.
Portowcy obiecują pełne zaangażowanie w walce o zwycięstwo. Mecz odbędzie się na hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego, w której na co dzień trenują nasi zawodnicy.  Apelujemy do szczecińskich kibiców o pełne trybuny i głośny doping. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Pogoń 04 Szczecin – AZS Gdańsk
16.03.2019 (sobota) godz. 14.00
Hala miejska ul. Twardowskiego 12

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o