Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Spotkanie z Czerwonymi Diabłami w SportKlubie

Na zakończenie 20. kolejki Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin zmierzy się w meczu wyjazdowym z drużyną Red Devils Chojnice. Tradycyjnie poniedziałkowe spotkanie będzie można oglądać na kanale SportKlub.

"Zero-Czwóra" z 6 punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale ma szansę w tej kolejce przeskoczyć AZS UG Gdańsk i awansować na pozycję gwarantującą baraż. Zadanie jednak jest bardzo trudne, ponieważ podopiecznych Olega Zozuli czeka wyjazd do Chojnic, gdzie zmierzą się z tamtejszymi Czerwonymi Diabłami. Nasz najbliższy rywal znajduje się obecnie na 9. miejscu w Futsal Ekstraklasie, ale na własnym parkiecie zawsze jest groźny. Pokazało to między innymi spotkanie z 17. kolejki, kiedy Red Devils pokonały Gattę Zduńską Wole aż 5:0.

Portowcy w tym sezonie odnieśli tylko jedno zwycięstwo, ale udało im się to właśnie z Czerwonymi Diabłami, które w listopadzie uległy w Szczecinie 2:4.

Wszystkich tych, który nie będą w stanie obejrzeć spotkania na żywo, zapraszamy przed ekrany telewizorów. Początek transmisji od godziny 20:00 na kanale SportKlub.

20. kolejka Futsal Ekstraklasy
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin
11 marca (poniedziałek) godz. 20:00
Transmisja SportKlub

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o