Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Walka o kolejne punkty przy Twardowskiego

Dopiero opadają emocje po zwycięstwie Pogoni '04 Szczecin z AZS-em UG Gdańsk, ale nie ma czasu na świętowanie, ponieważ już 23 marca kolejny bardzo ważny mecz przed Portowcami.

"Zero-Czwórka" notuje ostatnio dobre wyniki i po dwóch zwycięstwach z rzędu zaczyna doganiać rywali w ligowej tabeli. Teraz drużyna prowadzona przez Olega Zozulię zmierzy się na własnym parkiecie z Słonecznym Stokiem Białystok. Bez wątpienia szczecinianie chcieliby pójść za ciosem i jeszcze bardziej zbliżyć się do bezpiecznego miejsca w stawce.

W rundzie jesiennej Pogoń '04 przegrała w Białymstoku aż 4:8, jednak sam wynik nie pokazuje, jak wielkie emocje były w trakcie tego spotkania. Wystarczy przede wszystkim wspomnieć, że ostatnie cztery trafienia dla Słonecznego Stoku padły w dwóch ostatnich minutach. Sobotni rywal Portowców w ostatnich dwóch spotkaniach nie miał szczęścia i uległ najpierw drużynie Red Dragons Pniewy, a następnie FC Toruń. W futsal jednak jak najbardziej grać potrafi, co udowodnił w 19. kolejce, pokonując na własnym parkiecie Gattę Zduńska Wola 6:3.

Zapraszamy wszystkich serdecznie 23 marca o godzinie 17:00 do hali przy ul. Twardowskiego. W Szczecinie nadal wierzymy w utrzymanie bez konieczności grania baraży, a wsparcie kibiców bez wątpienia to ułatwi. Wstęp tradycyjnie darmowy, a emocji oraz niespodzianek na pewno nie zabraknie.

22. kolejka Futsal Ekstraklasy
Pogoń '04 Szczecin - Słoneczny Stok Białystok
23 marca (sobota) godz. 17:00
Hala miejska przy ul. Twardowskiego12  w Szczecinie
Wstęp bezpłatny

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o