Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Czas odczarować Netto Arenę!

Pogoń '04 Szczecin w ostatnich tygodniach spisuje się bardzo dobrze, ale nie ma czasu spoczywać na laurach, ponieważ kolejny mecz już na horyzoncie. Tym razem rywalem "Zero-Czwórki" będzie drużyna Red Dragons Pniewy.

Portowcy bez wątpienia nie mają dobrych wspomnień z ostatniego spotkania z czerwonymi smokami. W 3. kolejce obecnego sezonu Pogoń walczyła o trzy punkty w Pniewach i była bardzo blisko osiągnięcia sukcesu. Do szczęścia zabrakło dwóch sekund, ponieważ na tyle przed końcem bramkę wyrównującą zdobył Adrian Skrzypek i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

W ostatnich czterech kolejkach Futsal ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin zdobyła aż 10 punktów, co natychmiastowo poprawiło sytuację w tabeli. Obecnie do 10. miejsca w ligowej stawce podopieczni Olega Zozuli tracą już tylko 3 oczka. Red Dragons stoją na rozkroku pomiędzy górną, a dolną częścią tabeli. Jednak 7. pozycja, którą obecnie zajmują utrzyma się już na pewno do końca sezonu zasadniczego, ponieważ strata punktowa jest już zbyt duża.

"Zero-Czwórka" po serii dobrych spotkań zamierza w końcu wygrać też w Netto Arenie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Tradycyjnie wstęp bezpłatny, a zawodnicy bez wątpienia zapewnią świetne widowisko i walkę o zwycięstwo do samego końca. Oprócz emocji nie zabraknie też czegoś słodkiego, ponieważ restauracja Szyszka ufundowała 1 000 lodów na ten poniedziałkowy mecz.

14. kolejka Futsal Ekstraklasy
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy
1 kwietnia (poniedziałek), godz. 20:00
Wstęp bezpłatny, Netto Arena w Szczecinie

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o