Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Z Red Devils w Wielką Sobotę

W świąteczny weekend wznawiamy rozgrywki Futsal Ekstraklasy i na początek rundy finałowej Pogoń '04 Szczecin uda się do Chojnic, gdzie zmierzy się z drużyną Red Devils.

Portowcom w tym sezonie nie gra się łatwo, ale spotkania z Czerwonymi Diabłami mogą uznawać jak na razie za udane. Dwukrotnie lepsza okazywała się Pogoń, która zarówno w Szczecinie jak i w Chojnicach wygrała 4:2. W przeciągu całego sezonu bardziej mogą być zadowoleni Red Devils, którzy z 25 punktami na koncie zajmują 8. miejsce w ligowej stawce i nie powinni raczej już obawiać się spadku do niższej ligi.

Bez wątpienia Czerwone Diabły będą chciały się zrewanżować za dwie porażki w sezonie zasadniczym, jednak "Zero-Czwórka" nie może sobie pozwolić na stratę punktów jeśli chciałaby uniknąć gry w barażach o utrzymanie. Na ten moment sytuacja jest bardzo trudna, ale wszystko jeszcze w nogach podopiecznych Olega Zozuli. 

To jak również inny spotkania 23. kolejki Futsal Ekstraklasy można będzie śledzić na portalu tvcom.pl, do czego serdecznie zapraszamy.

23. kolejka Futsal Ekstraklasy
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin
20 kwietnia (sobota), godz. 18:00
Hala parku sportu, ul. Huberta Wagnera 1 w Chojnicach

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o