Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

W poszukiwaniu punktów do Białegostoku

W 24. kolejce Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin uda się do Białegostoku, gdzie zmierzy się z tamtejszym Słonecznym Stokiem.

Drużyna z Białegostoku to bezpośredni rywal "Zero-Czwórki" w walce o utrzymanie. W ligowej tabeli obydwie drużyny dzieli 6 punktów, a więc gra na parkiecie będzie się toczyła o bardzo dużą stawkę.

Jeszcze w poprzednim sezonie Pogoń po zwycięstwie w Białymstoku cieszyła się z wywalczonego utrzymania. W obecnej kampanii Portowcy nie mają z tamtego rejonu dobrych wspomnień, ponieważ w grudniu przegrali na Podlasiu 4:8 i choć wynik na to nie wskazuje, w tamtym meczu remis był jak najbardziej w zasięgu. W rundzie rewanżowej w Szczecinie emocji również nie brakowało, a co najważniejsze "Zero-Czwórka" udanie się zrewanżowała i wygrała 3:2.

Jak pokazują historyczne starcia Pogoni '04 Szczecin ze Słonecznym Stokiem Białystok, emocji na pewno nie zabraknie. Wierzymy jednak, że długą podróż powrotną podopieczni Olega Zozuli osłodzą sobie korzystnym wynikiem. Spotkanie tradycyjnie będzie można oglądać na portalu https://www.tvcom.pl/

24. kolejka Futsal Ekstraklasy
Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin
27 kwietnia (sobota) godz. 16:00

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o