Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Pogoń '04 Szczecin w barażach o utrzymanie w Futsal Ekstraklasie

Pogoń '04 Szczecin zapewniła sobie 11. miejsce w ligowej tabeli, dzięki czemu o utrzymanie powalczy w barażach. Jej przeciwnikiem będzie Constract Lubawa.

"Zero-Czwórka" w 26. kolejce Futsal Ekstraklasy przegrała na własnym parkiecie z Red Dragons Pniewy, jednak potknięcia szczecinian nie wykorzystał AZS UG Gdańsk, który zremisował z AZS-em UŚ Katowice 7:7. Taki wynik zdecydował już ostatecznie, że drużyna z Gdańska żegna się z naszą ligą. Portowcy o utrzymanie powalczą natomiast w barażach, w których zmierzą się z Constractem Lubawa.

Constract zajął 2. miejsce w I lidze futsalu w grupie północnej, dzięki czemu walkę o elitę musiał zacząć od starcia w meczu barażowym ze swoim odpowiednikiem z południa. Jego przeciwnikiem była Gwiazda Ruda Śląska. W pierwszym meczu padł remis 2:2. W rewanżu natomiast po emocjonującym starciu, zakończonym dogrywką, lepsza okazała się drużyna z Rudy Śląskiej. Kolejną szansę na Futsal Ekstraklasę Constract będzie miał właśnie w barażu z Pogonią '04 Szczecin, która zajęła 11. miejsce w ligowej tabeli.

Termin spotkania poznamy po zakończeniu rozgrywek Futsal Ekstraklasy.

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o