Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

AZS Katowice na zakończenie Futsal Ekstraklasy

Pogoń '04 Szczecin jest już pewna występu w barażach o utrzymanie w Futsal Ekstraklasie, ale przed nami jeszcze ostatnia kolejka rundy finałowej. Do Szczecina przyjedzie AZS UŚ Katowice.

 
W zeszłej kolejce "Zero-Czwórka" dzielnie walczyła w spotkaniu z Red Dragons Pniewy, ale ostatecznie przeciwnik okazał się lepszy i wywiózł ze Szczecina komplet punktów. Tym razem bez wątpienia podopieczni Olega Zozuli nie chcieliby doprowadzić do takiej sytuacji.
 
AZS Katowice w sezonie zasadniczym grał w Szczecinie w marcu. Wtedy Pogoń '04 prowadziła już 3:0, ale goście nie zamierzali się poddać i ostatecznie zdobyli punkt. Drużyna ze Śląska słynie jednak z walki do końca, ponieważ w ostatniej kolejce w meczu z AZS Gdańsk wywalczyli remis strzelając bramkę w ostatniej sekundzie spotkania.
 
Pogoń '04 Szczecin czeka na zwycięstwo już 2 miesiące, a więc będzie to doskonała okazja na przełamanie. Liczymy przede wszystkim na wysoką formę, która będzie dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się barażami. Wstęp na spotkanie tradycyjnie bezpłatny, a więc zapraszamy wszystkich chętnych!
 
27. kolejka Futsal Ekstraklasy
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice
25.05.2019 (sobota), godz. 18:00
Hala miejska, Twardowskiego 12
Wstęp bezpłatny!
 
 
Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o