Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Trzy punkty zostają w Szczecinie!

Pogoń ’04 Szczecin wygrywa w 23. kolejce Futsal Ekstraklasy z MKF Solne Miasto Wieliczka 3:2. Bramki dla Portowców strzelali: Mateusz Jakubiak, Daniel Szklarz oraz Daniel Maćkiewicz.

Pierwsza połowa dla Pogoni ułożyła się idealnie. Już  w 5. minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Mateusza Jakubiaka, a później do siatki trafiali jeszcze Daniel Sklarz oraz Daniel Maćkiewicz. Podopieczni Romana Smirnova na przerwę schodzili z wynikiem 3:0, a mogli nawet wyżej. Zabrakło jednak skuteczności przy rzucie karnym oraz jego przedłużonej wersji.

W drugiej części meczu goście ruszyli do odrabiania strat. Na szczęście sił starczyło tylko na dwa trafienie w wykonaniu Michała Skórskiego oraz Konrada Cebuli. Ostatecznie po 40 minutach rywalizacji Pogoń mogła cieszyć się z upragnionych trzech punktów, które przybliżyły drużynę ze Szczecina w pozostaniu w Futsal Ekstraklasie.

Pogoń ’04 Szczecin – MKF Solne Miasto Wieliczka 3:2 (3:0)

1:0 Mateusz Jakubiak 4:35

2:0 Daniel Szklarz 16:37

3:0 Daniel Maćkiewicz 17:30

3:1 Michał Skórski 27:32

3:2 Konrad Cebula 30:14

Pogoń '04 Szczecin: Daniel Szklarz, Pedro Miguel Fernandes Amorim, Kamil Hajdukiewicz, Roman Kondiukh, Mateusz Jakubiak, Daniel Czepielewski, Patryk Jurys, Mateusz Gepert, Artur Jurczak, Mateusz Wilkosz, Sebastian Chrzczon, Oskar Czajkowski, Bartosz Kawczak, Daniel Maćkiewicz

MKF Solne Miasto Wieliczka: Jan Zachariasz, Paweł Hady, Tomasz Bieda, Michał Gąsior, Piotr Myszor, Wojciech Przybył, Volodymyr Danyliuk, Michał Śląski, Konrad Cebula, Mikołaj Wiewióra, Bartosz Szczepański, Konrad Futrak, Michał Skórski