Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Lekcja z beachsoccera na początek

Ze względu na prace remontowe na hali przy ul. Twardowskiego Pogoń '04 Szczecin rozpoczęła przygotowania na stadionie lekkoatletycznym, a następnie na piasku. Z tego względu udało też się zorganizować spotkanie z dawnymi mistrzami Beachsoccera ze Szczecina.

W składzie "dawnych mistrzów" mogliśmy zobaczyć znanego z występów z Pogoni Szczecin - Bartosza Ławę oraz między innymi byłego zawodnika "zero-czwórki", Marcina Markiewicza.

W samym spotkaniu mogliśmy zobaczyć wiele ładnych bramek i niesamowitych parad bramkarskich. Jak podkreśla trener Pogoni '04 Szczecin - sam wynik nie był najważniejszy, tylko dobra atmosfera oraz urozmaicenie treningu w trakcie przygotowań do sezonu.

Drużyny grały 4x15 minut.

BeachsoccerTeam Szczecin:Marcin Markiewicz (bramkarz), Tomasz Wydmuszek, Bartosz Ława, Arkadiusz Kondraciuk, Tomasz Podobas, Dawid Trzeźwiński, Adam Bogacz

Pogoń '04 Szczecin: Mateusz Jakubiak, Daniel Szklarz, Daniel Maćkiewicz, Roman Kondiukh, Karol Czyszek,Oleksandr Hirka, Daniel Czepielewski, Kacper Lipiński.

W spotkaniu udziału nie wziął Mateusz Gepert, który obecnie jest w trakcie indywidualnych treningów po urazie z poprzedniego sezonu.

fot: Artur Szefer

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o