Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Indywidualny trening z Bartoszem Siatkowskim

Okres przygotowawczy ruszył pełną parą. Mateusz Gepert rozpoczął go trenując indywidualnie pod bacznym okiem trenera Bartosza Siatkowskiego.

 

Cały poprzedni tydzień Mateusz Gepert przebywał w Poznaniu, aby wspólnie z trenerem pracować nad poprawą cech motorycznych i powrotem do pełnej sprawności. Nasz zawodnik wrócił z przygotowań ze spersonalizowanym planem treningowym na kolejne 4 tygodnie, który uwzględnia jego obecny stan zdrowotny i pozwoli mu być gotowym na pierwszy mecz ligowy 15 września.

Wszystkim serdecznie polecamy treningi personalne z trenerem Bartosz Siatkowski. Na hasło Gepert17 otrzymacie Państwo 10% zniżki na pojedynczy trening personalny lub całe pakiety obejmujące wszechstronny rozwój i opiekę. Pełen profesjonalizm i bardzo duża wiedza.

Instagram - https://www.instagram.com/sia_taa/?hl=pl
Kontakt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o