Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Mecz za sześć punktów dla Portowców!

Prowadzenie Pogoni `04 Szczecin w meczu wyjazdowym 3:0 (na trzy minuty przed końcem), utrata trzech bramek w ciągu zaledwie dwóch minut i doprowadzenie Solnego Miasta do remisu 3:3, no i na końcu złoty gol Daniela Maćkiewicza tuż przed końcową syreną – takie rzeczy tylko w Futsal Ekstraklasie.

To było bardzo ważne dla Portowców spotkanie. Ewentualna porażka „zero-czwórki” w Wieliczce przybliżyłaby Solne Miasto do Pogoni `04 na zaledwie cztery punkty w ligowej tabeli. Na szczęście „mistrzowie horroru” po raz kolejny pokazali charakter i dopięli swego na zaledwie kilkadziesiąt sekund przed końcem sobotniego spotkania.

Solne Miasto Wieliczka – Pogoń `04 Szczecin 3:4 (0:1)

bramki: 37. Skórski, 38. Cebula, 38. Cebula – 8. Jakubiak, 22. Kawczak, 34. Jurczak, 40. Maćkiewicz

Solne Miasto Wieliczka: Zachariasz (Wiewióra) – Mroczka, Hady, Bieda, Gąsior, Myszor, Przybył, Daniliuk, Cebula, Szczepański, Futrak, Skórski.

Pogoń '04 Szczecin: Koszmider (Szklarz) – Maćkiewicz, Jurczak, Solecki, Jakubiak – Hajdukiewicz, Cymański, Czepielewski, Chrzczon, Czajkowski, Kawczak.