Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Jak Portowcom nie idzie, to nie idzie ...

Gdyby nie kontuzja Mateusza Geperta na początku meczu, która wyeliminowała go z dalszej gry, spotkanie to zapewne potoczyłby się zupełnie inaczej. A tak … zagrała młodzież, która jeszcze nie radzi sobie z dobrze zorganizowanymi drużynami Futsal Ekstraklasy. A taką w niedzielę niewątpliwie była ekipa Piasta Gliwice.

Nie ma co biadolić. Ten mecz Portowcom zwyczajnie nie wyszedł i trzeba o nim jak najszybciej zapomnieć. Za tydzień bowiem kluczowe spotkanie w Wieliczce, którego w żaden sposób nie można przegrać. Tylko jak to zrobić, gdy ze składu wypadnie prawdopodobnie dwóch kluczowych zawodników „zero-czwórki” …

Pogoń `04 Szczecin – Piast Gliwice 1:10 (0:4)

bramki: 23. Jurczak – 6. Czech, 11. Piskorz, 12. Czech, 17. Szadurski, 24. Jonczyk, 31. Jonczyk, 34. Grzywa (10 m rzut karny), 37. Coutinho, 38. Piskorz, 39. Pino

Pogoń '04 Szczecin: Szklarz (Koszmider, Wilkosz) – Maćkiewicz, Gepert, Jurczak, Jakubiak – Hajdukiewicz, Cymański, Solecki, Czepielewski, Chrzczon, Czajkowski, Kawczak.

Piast Gliwice: Widuch (P. Grzywa) – Bonifacio, Piskorz, Szadurski, Grecz – M. Grzywa, Jonczyk, Coutinho, Czech, Del Pino, Bugański.

 

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o