Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

futsalekstraklasa.pl: "Clearex z kompletem ..."

futsalekstraklasa.pl: Z pewnością niedzielny mecz w Szczecinie nie będzie szczególnie długo pamiętany, zwłaszcza przez fanów gospodarzy. Pogoń przegrała z Clearexem, a zapewne większości kibiców utkwi w pamięci emocjonująca końcówka oraz kuriozalna, pierwsza bramka. Na nieszczęście Portowców, gol ten w dużej mierze „ustawił” rywalizację.

Pogoń rozpoczęła mecz odważnie. Już w pierwszej minucie pod bramką Rafała Krzyśki było gorąco, w kolejnych minutach próbowali czy to Mateusz Jakubiak czy Daniel Maćkiewicz. W próbach z dystansu brakowało jednak precyzji, czujny był też bramkarz chorzowian. Z czasem coraz śmielej grali chorzowianie. Pod bramką Daniela Szklarza było groźnie chociażby po sytuacji Vadyma Ivanova, czy rzucie wolnym Roberta Gładczaka.

Z każdą kolejną minutą goście czuli się coraz lepiej na parkiecie szczecińskiej okazałej Netto Areny. Aktywny był Mariusz Seget, niepokoił bramkarza rywali świeżo upieczony reprezentant Polski, Sebastian Leszczak. I to właśnie ten zawodnik był najbliżej szczęścia w pierwszej połowie. Po jego strzale piłka zatrzymała się na słupku. Gospodarze odpowiedzieli sytuacjami Bartosza Kawczaka i Jakubiaka, które dla chorzowian skończyły się tylko na strachu. Goście w końcówce pierwszej połowy mieli więcej z gry, ale sytuacji stwarzanych nie potrafili wykorzystać.

przeczytaj więcej: CLEAREX Z KOMPLETEM PUNKTÓW

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o