Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Wysoka porażka z FC Toruń

Pogoń '04 Szczecin przegrała w spotkaniu 21. kolejki Futsal Ekstraklasy z FC Toruń 2:6. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Daniel Maćkiewicz oraz Daniel Czepielewski.

Kibice nie zdążyli jeszcze usiąść na trybunach, a piłkarze obywdu drużyn rozpoczęli strzelanie. W drugiej minucie na tablicy wyników mieliśmy już 1:1 po trafieniach Daniela Maćkiewicza oraz Marcina Mikołajewicza. Chwilę później Daniela Sklarza pokonał też Michał Wojciechowski i Portowcy zmuszeni byli do odrabiania strat. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać do 8. minuty, kiedy ponownie na listę strzelców wpisał się Mikołajewicz. Szybko odpowiedział jednak Daniel Czepielewski, który zanotował debiutancką bramkę w Futsal Ekstraklasie. Na przerwe Pogoń schodziła przegrywając 2:3.

Druga połowa to już pełna dominacja gości. Kolejne dwie bramki dołożył super snajper z Torunia - Marcin Mikołajewicz, a wynik 2:6 na kilka minut przed końcem ustalił Kamil Domański.

Pogoń '04 Szczecin - FC Toruń 2:6 (2:3)

1:0 Daniel Maćkiewicz 1:10'
1:1 Marcin Mikołajewicz 1:125'
1:2 Michał Wojciechowski 2:05'
1:3 Marcin Mikołajewicz 7.28'
2:3 Daniel Czepielewski 9:36'
2:4 Marcin Mikołajewicz 21:38'
2:5 Marcin Mikołajewicz 32:28'