Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Horror ... niestety bez happy endu

Szalone spotkanie oglądali kibice w Zduńskiej Woli. Mecze Gatty Active z Pogonią `04 zawsze dostarczały ogromnych emocji, nie inaczej było tym razem.

Po dwudziestu minutach i golach Michała Marciniaka i Daniela Krawczyka oraz trafieniu Artura Jurczaka gospodarze prowadzili 2:1. Prawdziwe emocje rozpoczęły się w drugiej połowie. Szczecinianie doprowadzili do wyrównania, by w 29. minucie przegrywać już 2:4. Portowcy jednak nie rezygnowali – gonili wynik, ale gospodarze nie pozostawali dłużni.
W 35. minucie ponownie na tablicy widniał remis, tym razem 5:5. To na co jednak z takim trudem Portowcy pracowali, dali sobie bardzo łatwo odebrać. Po 15 sekundach najpierw Mariusz Milewski, a następnie Daniel Krawczyk dali gospodarzom trzy punkty.

Gatta Active Zduńska Wola – Pogoń `04 Szczecin 7:5 (2:1)

bramki: 5. Marciniak (Stanisławski), 18. Krawczyk, 28. Milewski, 29. Marciniak, 32. Sobalczyk, 35. Milewski, 36. Krawczyk – 14. Jurczak, 23. Jakubiak, 31. Maćkiewicz, 35. Jurczak, 35. Jakubiak

Gatta Active Zduńska Wola: Miłosiński (Olejnik) – Olczak, Milewski, Och, Pautiak – Stanisławski, Khaniukow, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Szymczak

Pogoń '04 Szczecin: Szklarz (Koszmider) – Jakubiak, Gepert, Jurczak, Maćkiewicz – Solecki, Czepielewski, Chrzczon, Kawczak