Pogoń 04 tv skrót meczu z Piastem Gliwice

Pogoń 04 tv skrót meczu z Piastem Gliwice

28 sierpnia, 2020 Wyłączono przez admin

22 listopada 2017 roku miał miejsce mecz 7 kolejki Ekstraklasy Futsalu pomiędzy Piastem Gliwice, a Pogonią 04 Szczecin. Spotkanie zakończyło się remisem  1 do 1, lecz dostarczyło kibicom wielu emocji. Mimo, iż w całym spotkaniu padły zaledwie dwie bramki, mecz był rozgrywany na wysokim poziomie technicznym. Zawodnicy obu drużyn zostawili na boisku charakter i do ostatnich sekund walczyli o wygraną.

Tuż po pierwszym gwizdku, dało się zaobserwować, iż spotkanie pomiędzy zawodnikami z Gliwic oraz Szczecina będzie rozgrywane w bardzo intensywnym tempie. Szybkie podania, sprinty po skrzydle oraz nieoczekiwane strzały na bramką to mała namiastka tego, co kibice siedzący na trybunach mieli okazję podziwiać podczas wspominanego spotkania. Pierwsza połowa mimo wielu sytuacji ze strony obydwu zespołów zakończyła się bezbramkowym remisem. Zaraz po przerwie w 21 minucie po fantastycznej akcji, którą zakończył Przemysław Dewucki Piast wyszedł na prowadzenie. Zawodnicy z Gliwic długo się nie cieszyli, gdyż już w 27 minucie rzut wolny genialnie wykonał Artur Jurczak , doprowadzając tym samym do remisu. Mimo niewątpliwych starań obydwu zespołów, żadnemu z nich nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Warto zwrócić uwagę, iż w obecnym sezonie jedynie Piast Gliwice wciąż rywalizuje na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Pogoń 04 Szczecin borykając się z licznymi problemami organizacyjno-finansowymi, najpierw spadła z Ekstraklasy, zaś następnie już po 6 kolejce zmuszona była do wycofania się z rozgrywek 1 ligi futsalu.