Lubisz zakupy online? Ta wiadomość na pewno Cię ucieszy. Twoje konto na empik.com możesz doładować kartą podarunkową lub e-voucherem zakupionym w Lyoness! Za zakup e-vouchera lub doładowanie karty podarunkowej otrzymasz aż 5% Cashback oraz 3 SP. Jak wykorzystać e-voucher na stronie empik.com?

cashbackempik 

przeczytaj więcej: Płać na empik.com e-voucherem lub kartą podarunkową!

 

Najlepszy prezent na wyjątkowe okazje to karnet jubilerski W.Kruk z 6% Cashbacku. Ta najstarsza, polska firma jubilerska oferuje wyjątkową biżuterię zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

krukW ponad 80 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne i autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie, a także zegarki znanych światowych marek. Detal, który uświetni każdą wyjątkową okazję od komunii, poprzez urodziny, aż po zaręczyny i ślub.

przeczytaj więcej: KUP WYJĄTKOWĄ BIŻUTERIĘ

Pozwól zainspirować się wielkanocnymi ofertami naszych Partnerów Handlowych, zaskocz najbliższych i zyskaj Cashback oraz Shopping Points.

cashbac kwielkanoc 

przeczytaj więcej: TUTAJ

Zainteresowanych zakupami na Zalando z pewnością ucieszy ta wiadomość. Zachęcamy do kupowania kart upominkowych Zalando, którymi można opłacić zakupy dokonane w tym sklepie internetowym. Karty upominkowe dostępne są w nominałach 100, 250 oraz 500 zł. 

cashback zalando

 

przeczytaj więcej: TUTAJ

Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zakupami w sieci TESCO! Od dziś za zakup kart podarunkowych i doładowań TESCO dajemy dwa razy wyższy Casback - aż 4%! Promocyjny zwrot pieniędzy będzie obowiązywał do 30 kwietnia 2017 roku.

cashbackTesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 430 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Zatrudnia ponad 28 tys. osób i oferuje klientom produkty 3700 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad 5 milionów klientów.

przeczytaj więcej: TUTAJ

Pierwsze wiosenne promienie słońca zachęcają do wyjścia z domu. Najwyższy czas, żeby zadbać o swoją kondycję na świeżym powietrzu, rozpocząć prace w ogrodzie lub po prostu wybrać się na spacer. Przygotuj się na nowy sezon i zapewnij sobie Cashback oraz Shopping Points u naszych Partnerów Handlowych!

cashback 

przeczytaj więcej: POCZUJ WIOSNĘ Z CASHBACK CARD

 

Gorąco zachęcamy do składania zamówień na e-vouchery Allegro, które wykorzystać możecie jako środek płatności za kupowane na tej platformie produkty.

cashback allegroE-vouchery dostępne są w następujących nominałach: 20 zł, 50 zł, 100 zł, 150 zł, 250 zł i 500 zł. Specjalny kod umożliwiający obniżenie wartości zakupu zostaje udostępniony w biurze internetowym Uczestnika w zakłądce Moje Bony, bezpośrednio po realizacji zamówienia na dany e-voucher. Otrzymany kod należy wprowadzić w serwisie Allegro lub w aplikacji mobilnej Allegro podczas dokonywania płatności.

Ważne:

- E-vouchery pokrywają tylko wartość produktów, koszty dostawy produktów należy opłacić oddzielnie.
- Wszystkie zakupione e-vouchery mają termin ważności, który widoczny jest podczas składania zamówienia.
- E-voucher można wykorzystać tylko podczas jednej płatności. Niewykorzystana kwota przepada.
- W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości e-vouchera, naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.
- Każdą transakcję można opłacić tylko jednym e-voucherem.
- Po realizacji zamówienia na e-voucher, nie ma możliwości jego zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.
- Regulamin kart podarunkowych Allegro: karty.allegro.pl/regulamin.pdf

przeczytaj więcej: TUTAJ

Top Secret to polska marka odzieżowa obecna na rynku od 1996 roku. Proponuje ubrania i dodatki osobom interesującym się modą, świadomym swoich atutów, które chcą być w zgodzie z trendami, czuć się atrakcyjnie. Adresaci marki Top Secret realizują się zawodowo i rodzinnie, jednak ubiór ma dla nich znaczenie. Wyglądem chcą podkreślić swoją osobowość i zyskać pewność siebie.

cashbackDamskie i męskie linie Top Secret podzielone są na City i Casual, od stylu bardziej formalnego po luźniejszy i swobodny. Must Have jest propozycją dla osób zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie. Kolekcje Top Secret odpowiadają na wszystkie potrzeby klientów, dają im możliwość dobrania stylizacji do pracy i atrakcyjnego ubrania się ... 

zobacz szczegóły: Więcej korzyści za zakupy w Top Secret

Dzięki Karcie Flotowej Cashback zbierasz Cashback oraz Shopping Points za każdy litr paliwa, którym tankujesz swoje firmowe samochody na stacjach ORLEN i BLISKA. W ten sposób otrzymujesz Cashback, a Twoje samochody firmowe mogą być zawsze w drodze.

cashbackPoza tym wraz z Kartą Flotową Cashback korzyści zyskujesz także przy zakupach w sklepie oraz korzystając z różnych usług (z wyjątkiem noclegu w motelu, usług serwisowych takich jak wymiana oleju, usługi ksero, bufetu, przeglądu butli gazowych czy opłaty za przejazd autostradą). Nie ma znaczenia, czy chodzi o benzynę, diesel, gaz, olej napędowy, mycie czy pielęgnację samochodu - posiadając Kartę Flotową Cashback pracownicy Twojej firmy płacą na stacjach ORLEN i BLISKA wygodnie, bez gotówki (z wyjątkiem alkoholi i wyrobów tytoniowych), a Ty po prostu raz w tygodniu regulujesz należność.

Mając dostęp do strefy online Karty Flotowej Cashback uzyskujesz przegląd swoich aktualnych wydatków i masz nad nimi pełną kontrolę. Skorzystaj z tej możliwości i uzyskuj zwrot pieniędzy przy każdym zakupie, tankując swoje samochody firmowe.

szczegóły: KARTA FLOTOWA 

W chłodne, zimowe wieczory nastrój poprawi nam CZAS NA HERBATĘ z promocyjnym Cashbackiem w wysokości 5%. Wyższy zwrot pieniędzy obowiązuje do 31 stycznia 2017 roku zarówno za zakup bonów jak i transakcje rejestrowane kartą Cashback.

cashbackOd samego początku swojej działalności, która rozpoczęła się w 1997 roku, Czas na herbatę specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych oraz wszelkich akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W asortymencie Czasu na herbatę znajdziecie herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące oraz mieszanki owocowe.

W ofercie Czasu na herbatę można znaleźć również szeroką gamę wszelkich akcesoriów niezbędnych do właściwego przygotowanie naparów, w tym m.in. różnego rodzaju kubki, filiżanki, dzbanki, podgrzewacze, zaparzacze, filtry, puszki oraz pojemniki do przechowywania.

szczegóły: CZAS NA HERBATĘ

Karta Cashback to okazja do oszczędności, wygoda i możliwość wspierania futsalowej Pogoni `04 Szczecin. Dzięki karcie Cashback otrzymasz do 5 procent zwrotu pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach na terenie całej Polski i w 47 krajach świata. To ponad 60.000 partnerów handlowych na całym świecie i kluczowe kategorie zakupowe: podróże, artykuły spożywcze, odzież, motoryzacja, restauracje, RTV/AGD i inne.

Dodatkowo 1 procent z zakupów uczestników programu Cashback zasili budżet klubu Pogoń `04 Szczecin. Karta Cashback daje 5 zł oszczędności przy zakupie karnetu na sezon 2016/17.

Aby przystąpić do programu Cashback wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w Punkcie Obsługi Kibica podczas meczów Pogoni `04 Szczecin w hali Azoty Arena lub na stronie internetowej www.pogon04.szczecin.pl. Pełna lista wszystkich sklepów oraz szczegółowe informacje dotyczące programu Cashback znajdują się na naszej stronie.

- Cashback pozwala na zwrot do 5 procent wartości zakupów, który po osiągnięciu minimalnej kwoty 22,50 złotych przelewany jest w każdy wtorek na konto bankowe uczestnika programu kibica. Informacje o kwocie przelewu przesyłane są SMS-em

- Cashback to również dodatkowe punkty gromadzone przy każdym zakupie u wielu naszych Partnerów Handlowych, które mogą być wykorzystane w ramach specjalnych ofert promocyjnych

- W przypadku przystąpienia do programu lojalnościowego Pogoń `04 Cashback zapłaisz taniej za gadżety klubowe

- Kolejny 1% z zakupów kibica wspiera klub Pogoń `04 Szczecin

Karta Cashback to sposób na to, by pomagać futsalowej Pogoni `04 Szczecin bez ponoszenia dodatkowych wydatków, a zarazem odnosić osobiste korzyści. Kibic prowadzi codzienne życie, dokonuje zakupów, z których 1 procent jest przeznaczany na wsparcie finansowe klubu, a do 5 procent wraca na jego konto w postaci przelewu gotówkowego.

Karta Cashback wydawana jest bezpłatnie.

karta cashback

Od dziś każdy kibic futsalu może "za zupełną darmochę" wspierać Pogoń `04 Szczecin. Wystraczy stać się posiadaczem Karty Cashback i regularnie robić nią zakupy. Ot i cała filozofia ...

karta cashbackKarta Cashback to okazja do oszczędności, wygoda oraz możliwość wspierania futsalowej Pogoni `04 Szczecin. Dzięki karcie Cashback otrzymasz do 5% zwrotu pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach na terenie całej Polski i w 47 krajach świata. To ponad 60.000 partnerów handlowych na całym świecie i kluczowe kategorie zakupowe: podróże, artykuły spożywcze, odzież, motoryzacja, restauracje, RTV/AGD i inne.

Dodatkowo 1 procent z zakupów uczestników programu Cashback zasili budżet klubu Pogoń `04 Szczecin. Karta Cashback daje 5 zł oszczędności przy zakupie karnetu na sezon 2016/17.

Aby przystąpić do programu Cashback wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w Punkcie Obsługi Kibica podczas meczów Pogoni `04 Szczecin w hali Azoty Arena lub na stronie internetowej www.pogon04.szczecin.pl. Pełna lista wszystkich sklepów i szczegółowe informacje dotyczące programu Cashback znajdują się na naszej stronie.

- Cashback pozwala na zwrot do 5 procent wartości zakupów, który po osiągnięciu minimalnej kwoty 22,50 złotych przelewany jest w każdy wtorek na konto bankowe uczestnika programu kibica. Informacje o kwocie przelewu przesyłane są SMS-em

- Cashback to również dodatkowe punkty gromadzone przy każdym zakupie u wielu naszych Partnerów Handlowych, które mogą być wykorzystane w ramach specjalnych ofert promocyjnych

- W przypadku przystąpienia do programu lojalnościowego Pogoń `04 Cashback zapłaisz taniej za gadżety klubowe

- Kolejny 1% z zakupów kibica wspiera klub Pogoń `04 Szczecin

Karta Cashback to sposób na to, by pomagać futsalowej Pogoni `04 Szczecin bez ponoszenia dodatkowych wydatków, a zarazem odnosić osobiste korzyści. Kibic prowadzi codzienne życie, dokonuje zakupów, z których 1 procent jest przeznaczany na wsparcie finansowe klubu, a do 5 procent wraca na jego konto w postaci przelewu gotówkowego.

Karta Cashback wydawana jest bezpłatnie.

baner szczecin

Poz.
Klub
Pkt.
1 Rekord Bielsko-Biała 39
2 Gatta Active Zduńska Wola 29
3 FC Toruń 25
4 Piast Gliwice 20
5 LEX Kancelaria Słomniki 18
6 Red Dragons Pniewy 18
7 Clearex Chorzów 17
8 Słoneczny Stok Białystok 13
9 AZS UG Gdańsk 13
10 Pogoń '04 Szczecin 11
11 AZS UŚ Katowice 8
12 Solne Miasto Wieliczka 7

szczecinkibicuje

 
reklama

TV

Sponsorzy Główni

Miasto Szczecin rttrans Netto Port bokaro 

Sponsorzy

 • Amber Sport  
 • Fort
 • ZAPOL
 • Restauracja Zamkowa
 • Ozi
 • Magma
 • Universum
 • Sabra
 • Pod Kogutem
 • Continental
 • DB Port
 • Doker Port
 • Dom Lekarski
 • e-megasport
 • PKP Energetyka
 • CH Fala
 • logo rekord
 • zut
 • logo wzp
 • vitamincenter

Partnerzy

 • spondylus
 • sasz design
 • pzpn
 • Bowling
 • fantasticfutsal
 • nasze miasto
 • glos
 • etcetera
 • logo sportnet
 • ligowiec
 • blazer
 • inspiracjasmaku
 • koch
 • paw
 • futsal
 • helios
 • madbike
 • sport klub
 • salezjanie
 • zzpn
 • select
 • sportcamp
 • dragon
 • turzyn
 • pallada
 • footballarena
 • grazyna
 • nastoprocent
 • kraina fantazji
 • malyinzynier
 • edi
 • rytmix
 • gezet
 • automaks
 • dabie
 • fitclub
 • logo liitao
 • paloma
 • logo szyszka
 • logo rsopony
 • logo superex
 • logo pierogarnia
 • winecenter2
 • logo pokoje
 • logo kadruk
 • logo evolution
 • logo protector
Copyrights © 2018 MKS Pogoń '04 Szczecin
max.pl