Typy zakładów w Futsalu Ekstraklasie

Typy zakładów w Futsalu Ekstraklasie

23 sierpnia, 2020 Wyłączono przez admin

Ekstraklasa futsalu u bukmacherów

Mimo iż futsal to pochodna piłki nożnej, to jej popularność jest zdecydowanie mniejsza. Co nie oznacza, że piłka halowa nie ma wiernych fanów. Ma i to wielu. Dostrzegły to również firmy organizujące zakłady bukmacherskie, które w zdecydowanej większości posiadają w swojej ofercie możliwość typowania spotkań polskiej Ekstraklasy futsalu.

Ekstraklasa futsalu u bukmacherów

Oczywiście polska Ekstraklasa futsalu to nie jedyna opcja w dostępna do typowania u polskich bukmacherów, ale to ona jest najczęściej wybierana, razem z turniejami typu Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa świata. Jak już wspomniałem, futsal jest zdecydowanie mniej popularny od klasycznej piłki nożnej na boiskach trawiastych, podobnie jest z liczbą dostępnych do obstawiania zakładów. Nie dość, że są one rzadziej wybierane przez typerów, to jeszcze ich liczba i możliwości wytypowania wydarzeń w trakcie spotkania jest zdecydowanie mniej.

Typy zakładów na futsal

Wśród możliwych do obstawiania typów w futsalu znajdziemy klasyczne 1 X 2, czyli końcowe rozstrzygnięcie spotkania – wygra gospodarz, będzie remis czy wygrają goście. Klasycznie mamy też dostępne zakłady z „podpórkami” – 1X, X2, 12. Obie grupy typów będą dostępne także do typowania 1 połowy. Uzupełnieniem tych opcji są zakłady z handicapem (0:1 czy 1:0) – chociaż spotykane rzadziej. Wśród innych zakładów znajdziemy najpopularniejszy under/over (mniej/więcej) na liczbę bramek w spotkaniu, czasem także na liczbę bramek w danej połowie lub liczbę bramek strzelonych przez jeden czy drugi zespół.